У Одесі оновлять дорожню розмітку на ще 20 мільйонів
07.09.2022   //   83 Переглядів

Комунальна установа “Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ” Одеської міської ради наприкінці серпня – на початку вересня  оголосила  10 закупівель на послуги з нанесення дорожньої розмітки  двокомпонентним пластиком холодного нанесення.

 

Очікувана вартість закупівель складає 20,1 млн гривень. Інформація про них міститься в системі Прозорро. 

На початку серпня комунальники оголосили  три закупівлі відповідних послуг загальною вартість 8,8 млн гривень. Вони оголошувались як відкриті торги. 

Але 8-9 серпня ці закупівлі були відмінені через відсутність потреби у подальшій закупівлі. Після цього оголосили повторні торги, які оприлюднили у системі як “спрощені”, тобто такі, що мають менше елементів захисту прав потенційних учасників. Відповідні закупівлі дозволені профільною постановою Кабміну у період дії Воєнного стану. 

До цього, 15 червня, комунальники укладали пряму угоду на аналогічну послугу. Її підписали з рівненським підприємством “Хімія парк”, що є одним із лідерів на ринку нанесення дорожньої розмітки. Тоді вартість договору склала майже 5 млн гривень. У той час діяла редакція профільної постанови Уряду, яка дозволяла замовникам уникати конкурентні закупівлі в умовах Воєнного стану. 

 

Залиште відповідь