Фірми зімітували конкуренцію на тендері з ремонту житомирської котельні за 9,5 млн грн
06.09.2022   //   107 Переглядів

Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради 23 серпня опублікувало намір укласти угоду з ТОВ «БТК Світ Будінвест» на ремонт залізобетонної димової труби та монтаж вставки з нержавіючої сталі котельні РК-11. Очікувана вартість робіт – 9,5 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі «Прозорро».

 Роботи виконуються з метою відновлення справного технічного стану димової труби  котельні шляхом часткового прокладання нової системи газоходів від котлів та встановлення 2-х металевих труб з нержавіючої сталі. 

За умовами тендерної документації, переможець тендеру має виконати роботи до 1 жовтня 2023 року.  

Очікувана вартість закупівлі становила 9,53 млн грн. Єдиним конкурентом переможця на торгах було ТОВ «Дорбуд Плюс», пропозиція фірми була на 7,5 тис. дорожчою. У ході торгів учасники не торгувалися.

Дивлячись на пропозицію ТОВ «Дорбут Плюс», стає зрозумілим, що фірма і не збиралася виконувати ці роботи. Про це свідчить той факт, що на тендер фірма не надала жодного документа.

Це вже не вперше фірми зустрічаються на торгах і перемогу отримує ТОВ «БТК Світ Будінвест». Для прикладу, за таким же сценарієм фірми розіграли тендер з ремонту закладу середньої освіти у Жмеринці за 402 тис грн.

 Зауважимо, що 15 липня КП «Житомиртеплокомуненерго» уклало угоду з ТОВ «БТК Світ Будінвест» на капітальний ремонт цегляної димової труби та монтаж вставки з нержавіючої сталі котельні РК-8 вартістю 4,45 млн грн.

ТОВ «БТК Світ Будінвест» засноване в 2018 році в Житомирі, спеціалізується фірма на неспеціалізованій оптовій торгівлі. Власником фірми є громадянка Вірменії Бошян Пайцар Оганесівна, яка прописана в смт Романів Житомирської області. Директором фірми є Мхітарян Самвел Михайлович, який прописаний також у смт Романів. Самвел  Мхітарян є співвласником хмельницької фірми ТОВ «ХмельБуд-Поділля», яке спеціалізується на будівництві доріг і автострад. За даними системи «bi.prozorro», з 2018 року ТОВ «БТК Світ Будінвест» отримало державних замовлень на загальну суму 131 млн грн.

«ТОВ Дорбуд Плюс» засноване в 2017 році в Хмельницькому, спеціалізується на будівництві доріг і автострад. Власником фірми є Барсегян Ара Гегамович, яка прописана у Хмельницькій області, місто Деражня, вулиця Радісна, 12, за цією адресою прописаний і директор фірми Барсегян Гегам Араєвич. За даними системи «bi.prozorro», з 2017 року ТОВ «Дорбут Плюс» отримало державних замовлень на загальну суму 7,2 млн грн.

Залиште відповідь