Ужгородські комунальники замовили на 3,4 мільйона будматеріалів у підприємця, якого судили за службове недбальство 
05.09.2022   //   201 Переглядів

КП «Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство» Ужгородської міської ради 17 серпня за результатами тендеру замовило ФОП Мирослав Селюченко матеріали для ремонту своїх приміщень на 3,40 млн грн.

Про це повідомляється в системі “Прозорро”. 

ФОП Мирослав Селюченко повинен поставити замовнику матеріали, обладнання та інвентар необхідні для капітального ремонту адміністративних та виробничих приміщень комунального підприємства. Замовник обрав найдорожчу цінову пропозицію, відповідно відхиливши найменшу від ФОП Борис Журко посилаючись на те, що конкурент переможця не є виробником чи офіційним дистриб’ютором необхідних будівельних матеріалів, а також може виступати в партнерстві з третьою стороною.

За сім років участі ФОПа Мирослава Селюченко у державних тендерах сума заключених з ним договорів складає 6,4 млн грн. Замовниками переважно були комунальні підприємства Ужгородської міської ради та структурні підрозділи Ужгородської державної адміністрації.

У 2021 році підприємець отримав вирок за службове недбальство як посадова особа ТОВ «Екобудсервіс», через неправомірне підвищення зарплати при ремонті адмінбудівлі у селі Соломоново Ужгородського району у 2011 році. Його оштрафували на 8,5 тис грн. по угоді з прокурором.

Селюченко також є берефеціаром ПП «ГРРЕМ-НОТ», яке з 2017 року виконало контрактів на суму 18,1 млн грн. на рбудівельних і ремонтних робіт у селах Ужгородського району. Неодноразовий фігурант виконавчих проваджень і справ у господарських судах як боржник. 

Залиште відповідь