На Вінничині фірма колишнього СБУ-шника освоїть майже 3 мільйони на ремонті бомбосховищ
05.09.2022   //   90 Переглядів

Вісім навчально-виховних закладів Якушинецької сільради Вінницької області протягом липня уклали угоди на поточний ремонт укриттів загальною вартістю 2 млн 992,4 млн грн з ТОВ «Білдбудстрой».

Про це йдеться в системі Prozorro.

За спрощеною процедурою усього проведено 8 закупівель. У двох з них угоди підписали напряму з «Білдбустроєм», адже лише ця фірма взяла участь у тендері. Йдеться про договори, які уклали з Центром культури та дозвілля за 469,3 тис. грн та з дитсадком «Малятко» за 283,2 тис. грн.

Ще в одній закупівлі намагалися взяти участь ПП «Будівельник-А» та ПП «Б.В.В-БУД», проте Некрасовський ліцей відхилив їхні пропозиції через невідповідність тендерній документації та віддав угоду на 494,4 тис. грн. «Білдбудстрою».

У решті 5 закупівель разом з переможцем попередніх тендерів намагалося взяти участь ПП «Будівельник А». Пропозиції цієї фірми були дешевші на 10-15 тис. грн, проте через невідповідність тендерної документації їх було відхилено. Відтак Микулинецький ліцей підписав з «Білдбудстроєм» угоду на 552,7 тис. грн, Дашковецький ліцей – на 454,8 тис. грн, Центр культури та дозвілля – на 445,3 тис. грн, Пултівецький ліцей – на 192,5 тис. грн, дитсадок «Золота рибка» – на 100,1 тис. грн. 

Як ідеться в рішенні тендерного комітету, «Будівельник А» вказало не відповідний тендерним вимогам міліметраж товщини цементної стяжки. Жодного разу підрядник не змінив документи, аби його пропозицію не відхилили.

Засновниками ТОВ «Білдбудстрой» з Вінниці вказані Олег Альбекович Дреєв та Максим Анатолійович Васьковський, він же й директор. Судячи з даних аналітичної системи Сlarity-project, за період участі у публічних закупівлях фірма співпрацювала суто з Якушинецькою сільрадою, у більшості підрядах саме вона є замовником.

До жовтня 2020 року Максим Васьковський значився ще й засновником ТОВ «Монарх Бізнес Консалтинг». Через це він отримав адмінпротокол, адже був співробітником-військовослужбовцем Управління Служби безпеки України у Вінницькій області, а суміщати держслужбу і бізнес заборонено. Проте суд закрив провадження через закінчення на момент розгляду справи строків накладення адміністративного стягнення.

 

Залиште відповідь