З початку року борщівське КП віддало тернопільським будівельникам три чверті свого закупівельного бюджету 
04.09.2022   //   90 Переглядів

Комунальне підприємство “Борщівський комунальник” Борщівської міськради, що на Тернопільщини, з початку року підписало з ТОВ “Техно-буд-центр” 6 договорів на 14,85 мільйонів гривень. П’ять контрактів стосувались відновлення дорожнього покриття на вулицях міста Борщів, а ще один – нанесення розмітки та встановлення “лежачих поліцейських”. При цьому загалом, на всі 207 договорів підписаних за 2022 рік, комунальники витратили лише 19,3 мільйонів гривень. 

Прикметно, що контакт щодо нанесення розмітки на вулицях міста і був єдиним, що було укладено з ТОВ “Техно-буд-центр” за конкурентною, спрощеною процедурою закупівлі. До участі у торгах тоді долучилось троє учасників. Пропозиція “Техно-буд-центр” виявилась найдорожчою – 259,72 тисяч гривень. Тим не менш саме цю фірму було визнано переможцем, оскільки ТОВ “Трафік Менеджмент Груп” з пропозицією в 199,52 тис грн гарантував недостатній строк експлуатації “лежачих поліцейських”, а ТОВ “Дор вектор”, яке готове було виконати замовлення за 250,28 тисяч, не надава гарантійного листа щодо наявності достатньої кількості дорожніх конусів та попереджувальних знаків, що потрібні для проведення відповідних робіт. Як наслідок – дешевші пропозиції відхилені, а з ТОВ “Техно-буд-центр” підписано контракт.

Про підписання всіх інших договорів з фірмою-фаворитом було просто прозвітовано. Таким чином “Борщівський комунальник” замовив ремонт вулиці Катукова за 6,42 млн грн, Крушельницької – 3,5 млн грн, Гніздовського – 2,86 млн грн, Кривоноса – 1,03 млн грн і Грушевського за 793,05 тис грн.

ТОВ “Техно-буд-центр”, що входить до однойменної бізнес-групи належить тернопільським підприємцям-мільйонерам Юрію Ханіну та Андрію Яремі. Загалом до бізнес-групи входить 25 підприємств, що займаються будівництвом, реконструкцією та ремонтом доріг на Західній Україні. Група має власне виробництво дорожніх матеріалів та автопарк спеціалізованої техніки.

КП “Борщівський комунальник” з кінця 2020-го року очолює Василь Кузик.

Залиште відповідь