Екс-регіонала з братом підрядником призначають заступником голови ЧеркаськоїОВА
04.09.2022   //   86 Переглядів

Кабінет міністрів 2 вересня на своєму засіданні погодив кандидатури двох заступників голови Черкаської обласної військової адміністрації. Ними стали Олександр Шамрай та Олександр Турченяк.

Шамрай з 2006 до 2010 років був мером міста Кам’янка на Черкащині. У свій час він представляв “Партію регіонів” та у 2010 році обирався вже депутатом міської ради від партії біглого екс-президента. Станом на сьогодні він є директором загальноосвітньої школи у селі Телепине на території Кам’янської об’єднаної територіальної громади.  Рідний брат ймовірного заступника – Сергій Шамрай, є власником компанії “Тясмин-транс”, що спеціалізується на різного роду будівельних роботах переважно на території Кам’янки та наближених громад. Окрім того, фірма Сергія Шамрая має діючі підряди з обласними закладами охорони здоров’я, зокрема Черкаським обласним онкодиспансером. 

 Інший потенційний заступник – Олександр Турченяк, у свій час безуспішно балотувався до різних рад від списків партії “Фронт змін” та “Блок Петра Порошенка” але обраний не був. Його називали наближеним до екс-нардепа від все тієї ж партії “Фронт змін” Максима Полякова.

 

Залиште відповідь