У Кропивницькому школа замовила облаштування укриття, відкинувши дешевшу пропозицію
02.09.2022   //   89 Переглядів

Навчально-виховне об’єднання №32 «Школа мистецтв» Кропивницької міськради за результатом аукціону 2 серпня уклала угоду з приватним підприємством «Ремонтно-будівельна компанія Купол» на поточний ремонт укриття загальною вартістю 95 тис. грн.

Про це йдеться в системі Prozorro.

Згідно з тендерною документацією, підрядник має провести шпаклювання стін, розбирання трубопроводів, облицювання стін, установлення дверей, умивальників, монтаж світильників та ін. Строк виконання послуг зазначений – 23 серпня.

На аукціон з очікуваною вартістю 120 тис. грн подали пропозиції три підприємства: ТОВ «БМК Інвестбудсервіс» – 79,9 тис. грн, ТОВ «МАЖЕСТІК» – 89,9 тис. грн і власне ПП «РБК Купол» з пропозицією 95 тис. грн.

Тендерний комітет відхилив пропозицію першої фірми з підстав ненадання у складі цінової пропозиції детального кошторису.

«Інвестбудсервіс» намагався оскаржити це рішення та пояснював замовнику, що підвантажив у систему Prozorro два файли: власне цінову пропозицію, у якій зазначив за скільки готовий виконати роботи і файл «Кошторис», де розписав вартість цін на послуги із зазначенням видатків, податків й ін.

Проте тендерний комітет навчального закладу був невблаганний і зазначив, що оскільки у файлі «Пропозиція» не було розписано інформацію про види послуг і ціни, то ця пропозиція вважається такою, що не відповідає умовам документації закупівлі та відхиляється. Відкинувши цю пропозицію, школа втратила можливість зекономити 15 тис. грн.

Фірма «Мажестік», яка була другою за ціновою пропозицією, відмовилась від підписання угоди. Відтак, переможцем оголосили ПП «РБК Купол».

За інформацією з аналітичної системи Youcontrol, директором і засновником ПП «РБК Купол» є Микола Юрійович Осокін з Кропивницького. За період участі у публічних закупівлях «Купол» освоїв договорів на 3,5 млн грн. Примітно, що у більшості підрядів замовниками є школи, підпорядковані Кропивницькій міськраді, а власне з управлінням освіти фірма підписала 88 договорів.

Також на Миколі Осокіну значиться ТОВ «ВКФ Софіт», яке на будівельних підрядах управління освіти міськради Кропивницького та управління капбудівництва Кіровоградської ОДА освоїло 24,9 млн грн.

Окрім цього він є співзасновником Кіровоградської обласної Громадської організації «Асоціація розпорядників коштів і майна». Двома іншими засновниками ГО вказані Віталій Вязовцев, депутат Кропивницької міськради від провладної у місті партії «Пропозиція» і Олександр Шишко, начальник відділу з питань запобігання і виявлення корупції Кропивницької міськради.

Директоркою НВО №32 є Анна Ніжнікова, депутатка міськради Кропивницького, обрана за списками «ОПЗЖ».

Залиште відповідь