Бердичівські комунальники за 3 млн грн замовили ремонт семи міських вулиць у фірми екснардепа та його помічниці
02.09.2022   //   151 Переглядів

Міське комунальне підприємство «Бердичівкомунсервіс» з 15 по 23 серпня уклало сім угод з ТДВ «Шляхове будівельне управління №35» на поточний ремонт доріг в Бердичеві. Загальна вартість укладених угод склала 3 млн  грн.

Про це повідомляється на сайті електронних закупівель «Прозорро».

За умовами договорів, ТДВ «Шляхове будівельне управління №35» має відремонтувати до 23 серпня сім доріг Бердичева: ремонт вулиці Чуднівська вартістю 881,2 тис. грн, ремонт вулиці Здоров’я вартістю 369,2 тис. грн, ремонт вулиці Шевченка вартістю 416,9 тис. грн, ремонт вулиці Б. Хмельницького вартістю 369,1 тис. грн, ремонт вулиці Сідлецького вартістю 190,7 тис. грн, ремонт вулиці Є. Старікова вартістю 191 тис. грн, ремонт вулиці Героїв України вартістю 606 тис. грн.

Загалом пропозиції ТДВ «Шляхове будівельне управління №35» були не найдешевшими, чотири рази дешевші пропозиції відхиляли.

Дешевшу пропозицію ТОВ «Хмільницька будівельна компанія» відхилили, оскільки в листі-згоді з проектом Договору відсутнє посилання на оголошення про проведення спрощеної закупівлі та невідповідність стосовно одного працівника у довідці про працівників. Пропозицію ТОВ «СПК «Будлайн» відхилили, зокрема через відсутність копії наказів про прийняття на роботу відповідно до вказаного в довідці переліку працівників, яких планується залучити до виконання умов договору.

Зауважимо, що КП «Бердичівкомунсервіс» 30 серпня перерахувало ТДВ «Шляхове будівельне управління №35» 975 тис. грн за виконаний ремонт вулиці Б.Хмельницького та Героїв України. Дані про платежі оприлюднено на сайті Є-дата.

ТДВ «Шляхове будівельне управління №35»  засноване в 1994 році в Житомирі. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад. Кінцевим бенефіціарним власником фірми є Галина Миколаївна Кичкирук (60%), вона була помічником у колишнього народного депутата Олександра Ревеги від Бердичівського мажоритарного округу, серед співвласників і сам Олександр Васильович Ревега (10%). 

 

Залиште відповідь