“Відмодерувавши” учасників, в Одесі зіллють 5 мільйонів на відеонагляд у закладах освіти
31.08.2022   //   80 Переглядів

30 серпня Управління Одеської обласної ради з майнових відносин завершило закупівлю послуг із встановлення системи відеонагляду у навчальних закладах області. Всього договором передбачено влаштування систем на 55 об’єктах, що перебувають в управлінні обласної ради на території різних громадах Одещини. 

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Договір укладено за результатом проведення спрощеної закупівлі, очікуваною вартістю 4 млн 818 тисяч гривень. Оголошенням про закупівлю передбачався попередній огляд потенційним учасником об’єктів, де буде встановлюватися обладнання, та підписання відповідного акту огляду з боку замовника. Подібна вимога порушує принципи публічних закупівель, втім ніким оскаржена не була. В результаті свою пропозицію подав лише один учасник – товариство “Каліпсо 2015”, що і стало переможцем закупівлі. Запропонована ними ціна лише на 200 гривень відрізняється від очікуваної вартості закупівлі. 

Укладеним між переможцем та замовником договором передбачається облаштування у закладах освіти систем відеонагляду із використанням камер nf відеореєстраторів китайського виробництва Dahua. Зокрема реєстратори Dahua Dh-nvr4104-4ks2 коштуватимуть замовнику 4067 гривень за штуку, тоді як у роздрібному продажу їх можна знайти за 3690 гривень, а камери Dahua dh-ipc-hdw1239t1p-led-s5 обійдуться у 3880 гривень за штуку при наявності у роздрібному продажі пропозицій по ціні 2900 гривень.

Роботи мають бути завершені підрядником до кінця листопада 2022 року.

ТОВ “Каліпсо 2015” зареєстроване в Одесі та належить Валерію Юр’єву, Максиму Лужанському і Юрію Данилюку. В активі підприємства це 23 угода, укладена із замовниками із системи “Прозорро” і найкоштовніша серед них. 

Залиште відповідь