На Черкащині інтернат купує масло в “улюбленої” постачальниці
31.08.2022   //   83 Переглядів

30 серпня Вікторівський психоневрологічний інтернат, що на Уманщині, завершив закупівлю 512 кілограмів масла.

Інформація про це міститься у системі “Прозорро”. 

Договір за результатом аукціону укладено з місцевою підприємицею Наталією Валюк. З нею в установи вже було 90 договорів на постачання різних груп харчових продуктів, укладених переважно без проведення конкурентних торгів. Вартість цієї, 91-шої угоди, склала 133 тисячі гривень.

Окрім Валюк, участь у аукціоні взяло також ТОВ “МІРАЙТЕНС ГРУП”, що запропонувало ціну у 102 400 гривень. Однак їхня пропозиція була відхилена, бо відрізнялася від суми, зазначеної у ціні, поданої у складі тендерної пропозиції як окремий документ. 

Там сума вказувалась у 122 800 гривень з ПДВ. Ціна ж запропонована на аукціоні – аналогічна, але без урахування ПДВ.  Оголошення замовника містило інформацію про те, що ціна під час аукціону має зазначатися саме без ПДВ. Попри це, учасник, що є платником ПДВ, був дискваліфікований і на його скаргу замовник фактично не відреагував.

Пропозиція переможниці не відрізняється, бо вона не є платником ПДВ.

Згідно з наданою декларацією виробника, Наталія Валюк постачатиме до психоневрологічного інтернату масло виготовлене Тернопільським молокозаводом.

 

Залиште відповідь