Черкаські лікарі у серпні на торгах купили хліб дешевше, ніж у лютому без торгів
31.08.2022   //   123 Переглядів

30 серпня Черкаська обласна лікарня завершила спрощену закупівлю хліба та опублікувала угоду з переможцем торгів – підприємством “Черкасихліб ЛТД”.

Інформація про це міститься у системі “Прозорро”. 

Очікувана вартість закупівлі складала 700 тисяч гривень. У свою чергу переможець запропонував ціну у 592 800 гривень. Згідно зі специфікацією, “Черкасихліб ЛТД” постачатиме у лікарню хліб нарізний пшеничний і житній по ціні 19 гривень за кілограм.

На початку року до повномасштабного вторгнення військ російської федерації між “Черкасихліб ЛТД” та Черкаською обласною лікарнею вже укладалася аналогічна угода. Тоді договір підписувався за результатами переговорної процедури закупівлі через відсутність належної кількості пропозицій учасників. У результаті ціна аналогічного хліба складала 20,5 грн за кілограм пшеничного та 19,5 грн за кілограм житнього.

Директором Черкаської обласної лікарні є Віталій Шило, що на минулих місцевих виборах балотувався до різних рад в списку партії “Черкащани”. Посаду головного лікаря Черкаської обласної ради він обійняв уже після виборів. 

Товариство “Черкасихліб ЛТД” є одним із найбільших виробників хліба в регіоні та станом на сьогодні має 187 угод, підписаних з різними замовниками, загальною  вартістю 31,2 млн гривень.

Залиште відповідь