Житомирські військові замовили у сім’ї підприємців-“тимошенковців” польових розкладачок на 8 мільйонів 
30.08.2022   //   140 Переглядів

Квартирно-експлуатаційний відділ міста Житомир прозвітував про підписання трьох однотипних договорів щодо придбання загалом 3 тисяч польових розкладних ліжок типу “П”. Вартість кожного контракту – 2,7 мільйона гривень, ліжка – 2,7 тисяч грн/шт.

Звіти оприлюднено в “Прозорро”.

Підрядниками на безконкурентній основі було обрано ТОВ “КРАПТ” і ФОП Васьківського Сергія Володимировича. 

Мова йде про “розкладачки” розмірами 1950 х 700 х 450 мм. Внутрішнє наповнення рами ліжка – ромбічна сітка, яка повинна витримувати навантаження масою у 180 кг, не прогинатись більше ніж на 150 мм в центральній частині рами. Підголівник рами повинен мати три положення з кутом нахилу 0°, 10°, 35°. Країною виготовлення товару може бути будь яка країна, крім Росії. 

Всього було підписано три договори. Два з них, загальною вартість 5,4 мільйона гривень, отримало коростенське ТОВ “КРАПТ”. Єдиною власницею, а заодно й керівницею фірми є екс-керівниця Коростенської міської парторганізації ВО “Батьківщина” Наталя Васьківська. В 2014-му році підприємиця навіть балотувалась від “БЮТ” до Верховної Ради, однак достатньої кількості голосів не набрала. Васьківська також вказана як засновниця Повного товариства “Інтелект-експерт” та співзасновниця ТОВ “Коростенський завод технологічного обладнання”. Крім того Наталі Васьківській та її чоловікові Сергію Васьківському належить 68% акцій ПАТ “Коростенська райагропромтехніка”. 

Власне Сергій Васьківський в якості ФОПа й отримав третій підряд на поставку  польових розкладних ліжок від КЕВ міста Житомир. Ціна аналогічна – 2,7 мільйона гривень за 1 тисячу штук. Підприємець також має відношення до партії “Батьківщина”. До листопада 2020 року в якості депутата представляв цю політсилу у Коростенській міській раді. 

Має екс-депутат і трохи власного бізнесу: ПП “Центр матеріально-технічного постачання “Автопром” і МП фірма автосервісу “Алан”. Входить до числа співзасновників ГО “Клуб мисливців та рибалок “Полісся” де, серед інших, значиться й Євген Дорошенко, чоловік сестри помічниці екс-нардепа Сергія Пашинського. 

 

Залиште відповідь