Полтавські освітяни купують канцтоварів для школярів на три мільйони
30.08.2022   //   121 Переглядів

25 серпня департамент освіти Полтавської міської ради повідомив про намір укласти договір на закупівлю 3,2 тисяч канцелярських наборів для місцевих школярів. За результатом розгляду пропозицій учасників освітяни обрали місцевого підприємця Максима Кривенка, відхиливши двох суттєво дешевших учасників через їх невідповідність вимогам тендерної документації, зокрема і у частині запропонованих товарів. 

Пропозиція Кривенка – 2,8 млн гривень, або ж 875 гривень за комплект. За ці кошти постачальник має надати набір із альбому, абетки, віял, фарб, картону, олівців, кольорового паперу, брендованого рюкзаку із нанесенням гербу міста Полтави та інше. Всього – 33 позиції.

У минулі роки, місцева влада також закуповувала відповідні подарунки, брендуючи іх кольорами політичної сили, яку представляє чинний міський голова Олександр Мамай

Для постачальника Максима Кривенка – це найбільша угода, що може бути укладена із бюджетними організаціями. До цього в активі підприємця було 14 угод загальною вартістю 310 тисяч гривень. Ще одну закупівлю, де у результаті аукціону Кривенко запропонував найнижчу ціну, на придбання 3200 пляшок для води полтавські освітяни відмінили через невідповідності пропозицій учасників. 

Залиште відповідь