ФОП відремонтує 150 метрів вулиці в Чернівцях за 17 мільйонів
30.08.2022   //   98 Переглядів

Чернівецька міська рада провела тендер на капітальний ремонт ділянки вулиці Горького, уклавши договір на 17 мільйонів гривень. В ході торгів замовник відхилив дві дешевші пропозиції.

Інформація про це міститься на порталі Прозорро.

5 серпня департамент інфраструктури і благоустрою оголосив тендер на капремонт ділянки вулиці Горького від вул. Б.Хмельницького до вул. І.Богуна. Протяжність цієї ділянки близько 150 метрів. Замовник оцінив роботи тут у 17.54 мільйона гривень.

За техзавданням, тут передбачено ремонт проїзної частини та тротуарів, облаштування інженерних мереж, встановлення огорожі, дорожніх знаків та освітлення пішохідних переходів. Роботи мають бути завершені до червня наступного року.

На аукціон подалися 3 учасники, і замовник відхилив дві дешевші пропозицій: від місцевого підрядника ПП УКР-КАПІТАЛ-БУД (15.45 млн грн) та дорожнього гіганта із Закарпаття “ШБУ-77” (15.95 млн грн). Натомість була акцептована найдорожча пропозиція від фізичної особи-підприємця Дмитра Глиняного у 17 мільйонів гривень.

Зазначимо, що цей ФОП до цього зірок з неба не хапав, займався ремонтами міжбудинкових проїздів. Він має 8 угод із департаментом інфраструктури і благоустрою на 2.8 мільйона гривень.

Водночас у серпні цього року виграв відразу два великі аукціони. Це вже згаданий ремонт вулиці Горького за 17 мільйонів, а також ремонт вулиці Богуна за 44.19 млн. При цьому у обох випадках замовник відхиляв більш дешеві пропозиції по суті на користь Глиняного.

Залиште відповідь