Працівниця “Укрзалізниці” заплатить штраф за здирництво серед колег і далі працюватиме на своїй посаді
29.08.2022   //   86 Переглядів

25 серпня 2022 року Приморський районний суд м. Одеси виніс вирок інструкторці одного з вагономоторних депо “Одеської залізниці “Укрзалізниці”, що влаштувала здирництво серед своїх підлеглих-колег.

Як встановило слідство, займаючи адміністративну посаду керівника і маючи безпосередній вплив на кар’єру своїх підлеглих, жінка вимагала від них грошові кошти за збереження їхніх посад. 

Злочин було викрито та задокументовано за допомогою співробітниці підсудної, яка виступала посередником у передачі хабара. У квітні минулого року жінка під контролем правоохоронців отримала від провідниці 2200 гривень, які передала підсудній-інструкторці.  

Підсудна свою провину визнала повністю і факти, зазначені стороною обвинувачення щодо обставин вчинення злочину, не заперечувала.  

Враховуючи відповідні обставини, а також нібито щире каяття підсудної, суд визнав її винною у вчинені злочину, передбаченого статтею 369 ККУ (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Їй призначено покарання у вигляді штрафу, розміром 17 тисяч гривень. Жінці не заборонено займати будь-які адміністративні посади, і судячи з вироку суду, вона продовжує працювати на посаді в “Укрзалізниці”. 

Залиште відповідь