Криворізькі комунальники знайшли спосіб без торгів купити труби у екс-менеджера Пінчука
29.08.2022   //   185 Переглядів

Комунальне підприємство “Криворіжтепломережа” 25 серпня повідомило про намір укласти угоду з ПП “Науково-виробнича фірма “Кароліна” на суму 4,91 млн грн.

Про це повідомляє Прозоро.

Комунальники замовили 50 тонн сталевих електрозварних прямошовних труб діаметром 530, 630, 720 та 820 мм.

Закупка оформлена за переговорною процедурою. Як повідомив замовник, ним було оголошено два тендера – 30 березня та 4 травня, але вони не відбулися через недостатню кількість заявок.

Але підприємство замовчує той факт, що бидві закупки були на придбання 75 тонн труби на суму по 4 млн. 906 тис. грн. Також підприємство вимагало поставити товар протягом 7 робочих днів з дня надання заявки покупцем. І саме ця норма викликала непорозуміння у потенційного постачальника, про що він і зауважив в запитаннях до процедури під одним із тендерів.

«Просимо змінити строк поставки продукції після отримання заявки – у бік збільшення, у зв’язку із запровадженим воєнним станом на всій території України».

У відповідь комунальне підприємство теплових мереж «Криворіжтепломережа» зауважило, що поспішає підготувати місто до зими і змінити терміни поставки не може, бо так затверджено законодавством.

Цікаво, що це не перша за останні кілька місяців спроба купити трубу за переговорною процедурою, при чому із суттєвим зниженням кількості товару в фінальному тендері. 9 серпня директор КПТМ “Криворіжтепломережа” Сергій Мітін підписав договір на поставку 64 тонн труби сталевої електрозварної прямошовної діаметром 57, 76, 89, 108, 133, 159, 219, 273, 325 та 426 на суму 5,4 млн. грн. Договір керівник комунального підприємства підписав із тією ж самою ПП “НВФ “Кароліна”.

В перших двох закупках потенційним постачальникам пропонувалось поставити на цю суму 85 тонн труби такої самої номенклатури. Виробник труби ТОВ Метінвест-СМЦ також вимагав змінити умови закупки, але замовник відмовив йому. Через неприйнятні умови та непоступливість замовника на тендери було допущено до оцінки менше двох тендерних пропозицій і ці закупки (від 30 березня та 4 травня) було скасовано.

ПП “НВФ “Кароліна” зареєстровано більше 30 років назад в Дніпрі. Власник компанії Олександр Сафаров. Як повідомляють «Наші гроші», це колишній менеджер по продажам корпорації «Інтерпайп» Віктора Пінчука. Фірма «Кароліна» відома тим, як розіграла тендер з ПП «НВФ «Голіаф», заснованим тим же Олександром Сафаровим, а потім переоформленим на Ірину Сафарову.

Залиште відповідь