Фірма екс-керівника обласних будівельників доремонтує міжквартальний проїзд у Чернівцях за 2 мільйона
29.08.2022   //   66 Переглядів

Чернівецька міськрада провела тендер на ремонт міжбудинкового проїзду на вул. Ентузіастів, 7. Вартість робіт – 2.07 мільйона гривень.

Інформація про це міститься на порталі «Прозорро».

8 серпня замовник уклав угоду з єдиним учасником закупівлі ТОВ “БУДТОРГІНВЕСТ”.

За договором, підрядник до 23 серпня мав улаштувати 2 шари асфальту і замінити люк. Проте з дедлайнами товариство не впоралося і терміни були подовжені до листопада.

Директором ТОВ “БУДТОРГІНВЕСТ” є колишній голова управління капбудівництва Чернівецької ОДА

Фірма є одним із фаворитів обласних будівельників. Із департаментом капітального будівництва, містобудування та архітектури ОДА у неї угод на 212 млн грн, із управлінням інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг – на 136 млн грн, із САД – на 74 мільйони.

Це вже друга закупівлю на роботи по цьому проїзду.

Перший тендер на ремонт міжбудинкового проїзду тут провели ще в жовтні 2020-го року. Тоді замовник уклав договір із ТОВ «ГАРНОБУД» на 1.33 мільйона гривень.

За угодою, товариство повинне було провести підготовчі роботи, влаштувати проїзд та тротуар до кінця листопада того ж року. Однак договір так і не був виконаний до кінця. Його терміни спочатку продовжили до серпня 2021-го, а зрештою в кінці минулого року повідомили, що він втратив чинність.

Загалом за тим договір замовник сплатив 650 тисяч гривень.

Залиште відповідь