На Житомирщині на басейн з «Великого будівництва» передбачили ще 15 мільйонів
28.08.2022   //   82 Переглядів

Комунальна установа «Міський плавальний басейн» Бердичева Житомирської області за результатом аукціону уклав угоду про ремонт басейну. 

Проект є перехідним із попередніх років, а у 2020 році був включений у перелік об’єктів «Великого будівництва».

Як ідеться в системі Prozorro, участь у тендері взяло ТОВ «АртХаус» з пропозицією 15,3 млн грн і ТОВ «ТЕТЕРІВ-БУДПРОЕКТ», який запропонував виконати роботи за 15,4 млн грн. Відповідно перемогу здобув «АртХаус», який займався цим проєктом і у попередні роки.

Згідно з договором, роботи мають завершити до кінця 2023 року. За кошторисним планом, на 2022 рік передбачено видалення 1 млн грн, а на наступний – решти суми.

За повідомленням Житомирської ОДА, загалом на проєкт закладалося 32 млн грн, з яких станом на січень 2022-го профінансовано 9,4 млн грн.

Засновником ТОВ «АртХаус», за даними з аналітичної системи Youcontrol Петров Бобло з Житомирщини. Як писали «Наші Гроші», його син, Андрій Бобло, працював у Департаменті містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Житомирської ОДА, а члени родини освоюють будівельні підряди Житомирської міськради. Саме ТОВ «АртХаус» з початку участі у публічних закупівлях отримало контрактів на понад 174 млн грн.

Його конкурент на тендері ТОВ «ТЕТЕРІВ-БУДПРОЕКТ» прописане у Житомирі. Засновником вказана Ірина Борисівна Самсонюк. На державних тендерах фірма освоїла понад 204 млн грн.   

 

Залиште відповідь