За проєкт реконструкції ліцею, який пошкодили росіяни, заплатять 1,2 мільйона
27.08.2022   //   144 Переглядів

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Паланської сільської ради замовив виготовлення проєкту реконструкції місцевого ліцею. Вартість майбутнього документу – 1,2 млн гривень.

Договір укладений за результатом проведеної спрощеної закупівлі у системі “Прозорро”.  

Участь у аукціоні, очікуваною вартістю 1,75 млн гривень, взяли два учасники. Найнижчу пропозицію у 1,2 млн гривень запропонувало товариство ТОВ “Златограф-Проект”, з яким освітяни і уклали відповідну угоду. Термін  виготовлення проєкту – до 23 серпня поточного року. 

Проєктант має передбачити заміну вікон та дверей у закладі, посилення несучих стін, облаштування спорткомплексу та надземного коридору між ним та навчальним корпусом, ремонт вбиралень на першому та другому поверсі, заміну мережі тепло- та водопостачання. Роботи мають бути виконанні у дві черги.

Навчальний заклад, у якому планується реконструкція, зазнав руйнувань після обстрілу території громади вранці 24-го лютого. Тоді ракетами росіян були знищені військові об’єкти на території громади. Суміжних руйнувань зазнала цивільна інфраструктура, зокрема і заклад освіти. 

Проєктна організація “Златограф-Проект” зареєстрована у Вінниці та має у активі 143 договори, загальною вартістю майже 30 млн гривень. Власники компанії Ірина та Іван Пішеніни.

Залиште відповідь