За півроку три області замовили державних прапорів на понад півмільйона гривень
26.08.2022   //   147 Переглядів

За півроку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України  замовники Кіровоградcької, Вінницької та Житомирської області замовили через систему Prozorro державних прапорів на суму 523 тисяч гривень.

Загалом за період з 24 лютого по 24 серпня було підписано 133 договори. Вартість замовлень варіювалась від 32,6 тисяч до 68 гривень. 

Найдорожчими прапорами виявились ті, що замовлялись для розміщення на найбільших флагштоках у Кіровоградській та Житомирській області. У першому випадку замовлення було зроблене Управлінням молоді та спорту Кіровоградської ОДА. За два стяги 13х9 метрів замовником було заплачено 32,6 тисяч гривень. Відповідно ціна одиниці товару склала 16,3 тисяч. Поставити прапор замовники зобов’язалась ФОП Чижик Інна Борисівна. Підприємиця спеціалізується на виробництві одягу та є засновницею і керівником ТОВ “ТДГ 38”, а також Кіровоградської міської ГО спортивного танцю “Арт”. Значиться Інна Чижик і головою первинної профспілкової організації ПраТ “”Швейна фабрика “Зорянка”. Також їй належало ТОВ “Швейне виробництво “Мрія є”, яке на початку поточного року змінило власника на уродженку Узбекистану Діловар Муродову, а назву на ТОВ “Фіал континент”.

А от Комунальне підприємство “Зеленбуд” Житомирської міської ради за два прапори 12х8 метрів заплатило ТОВ “Простиль” дещо менше – 31,28 тисяч гривень. Тобто по 15,64 тисячі за кожен зі стягів, що майорітиме на флагштоці у сквері на Майдані Соборному в Житомирі.  Власниками фірми-постачальника є прописані у Запоріжжі Микола Рудь та Павло Тунік. Обидва окрім спільного бізнесу мають  по власному ФОПу.

Залиште відповідь