На Закарпатті замовили благоустрій центра села за грантові 7 мільйонів
25.08.2022   //   261 Переглядів

Вишківська селищна рада Закарпатської області 23 серпня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «СПМК-23» щодо робіт з благоустрою території вартістю 7,00 млн грн.

Про це повідомляється в «Прозорро».

Замовлено благоустрій території центральної частини с.Велятино Хустського району Закарпатської області.

Фінансуванням стали кошти гранту Європейського Союзу надані в рамках Проекту ЄС «Сприяння транскордонному історичному та культурному туризму на основі спадщини Пинті Велета».

Технічним завданням передбачено, зокрема, укладання тротуарів та зупинок тротуарною плиткою, встановлення інформаційно-вказівних знаків. Буде збудований фонтан, нова автобусна зупинка, заплановані роботи з електро- та водопостачання, водовідведення, озеленення території, нове освітлення центру села, будуть закуплені лавки, тренажери, карусель та гойдалки, і тп.

Конкурентами переможця на тендерах були ТОВ «Карпат-груп», ФОП Заруцький Сергій Петрович та ПП «Стік». В ході торгів переможна пропозиція знизилася від очікуваної вартості на 6%.

Власниками ТОВ «СПМК-23», за останніми публічними даними держреєстру, є Олександр Дешко та Петро Шаленик. За даними clarity-project, фірма отримала в сфері держзакупівель замовлень на 50,09 млн грн.

 

Залиште відповідь