У Чернівцях відремонтують перехрестя з мінімальною економією за 4.5 мільйона
24.08.2022   //   110 Переглядів

Чернівецька міська рада замовила ремонт верхньої ділянки асфальту на перехресті вулиць вул. Комарова – вул. Головна за 4.5 мільйона гривень.

Інформація про це розміщена на порталі «Прозорро».

Закупівлю оголосили 5 серпня. Аукціон відбувся 18 серпня, а вже до 23 серпня послуга повинна була надана.

Техзавдання передбачає заміну 10 люків, ремонт 1524 квадратних метрів дорожнього покриття, ремонт тротуару та посів газону на зеленій зоні поруч.

Участь у аукціон взяли два учасники. Замовник відхилив дешевшу пропозицію від “ШБУ-77”, яке оцінило послугу в 4.32 мільйона гривень. Аналогічні договори, які надав учасник, на сьогодні не є виконаними. Також учасник не надав.

У підсумку договір уклали із ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР. Вартість його пропозиції – 4 487 550 гривень. Це всього на 12 тисяч гривень менше очікуваної вартості закупівлі.

23 серпня додатковою угодою терміни договору продовжили до 21 листопада.

Засновниками ТОВ «Техно-Буд-Центр»  є Юрій Ханін та Андрій Ярема, директор – Петро Тесельський. Товариство зареєстроване в Тернополі.Із 2016 року компанія має близько тисячі договорів підряду на загальну суму більше 31 мільярду гривень.

Фірма є одним з «улюблених» підрядників департаменту інфраструктури та благоустрою ЧМР. Загалом «Техно-Буд-Центр» має в Чернівецькій області угод на 51 мільйон гривень. 40 млн з них – це тендери від цього департаменту.

Залиште відповідь