Олександрійська міськрада відсудила 90 тисяч гривень у фірми з російським корінням
24.08.2022   //   111 Переглядів

Господарський суд Кіровоградської області задовольнив позов Олександрійської міської ради до ПП “Майстерня своєї справи” та зобов’язав стягнути з фірми безпідставно збережені кошти в сумі 90 тисяч гривень. Відповідне рішення було прийняте 17 серпня. 

Відповідно до матеріалів справи “Майстерня своєї справи”  є власником виробничої будівлі та споруди, загальною площею 0,94 га, що розташовані за адресою: м. Олександрія, Куколівське шосе, земельна ділянка 5/1-а. Земля на якій знаходиться вказана нерухомість належить до комунальної власності міста. Тож у травні 2012 року між фірмою та Олександрійською міською радою було укладено відповідний договір оренди земельної ділянки, який діяв до вересня 2015-го.

Як стверджував у суді представник міськради, після завершення строку дії договору фірма продовжила користуватись ділянкю, однак вже без будь яких офіційно закріплених відносин з радою. При цьому Олександрійська мерія неодноразово намагалась ці відносини унормувати. Зокрема направляла до фірма листи з вимогою негайно вирішити питання підписання необхідних договорів та подальшої сплати орендної плати. 

Ба більше, у вересні 2021 року Олександрійська міськрада вже відсудила у  “Майстерні своєї справи”  безпідставно збережені кошти в розмірі орендної плати в сумі 216,31 тисяч гривень. Одразу після цього фірмі було направлено чергового листа з вимогою все ж підписати необхідні контракти, але знову безуспішно. 

Враховуючи попередні судовий досвід щодо вирішення конфлікту між сторонами та відсутність будь яких дій з боку приватного підприємства, Господарський суд  задовольнив позов Олександрійської міської ради. Тепер “Майстерня своєї справи” має сплатити раді 90 тисяч гривень за майже рік користування землею без належних на те документів. 

Засновниками ПП “Майстерня своєї справи” вказані жителі РФї, а точніше Чеченської республіки Аслан Ісмаілов і Аслан Долатов, а також українець Геннадій Іскоркін.

Олександрійську міську раду наразі очолює екс-народний депутат України 7 скликання та екс-голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко. Він є сином засновника та співвласника бізнес-групи «АгроВіста» Анатолія Кузьменка.

 

Залиште відповідь