Для Кривого Рогу контейнерні системи з 2018-го роки подорожчали у понад півтора рази
24.08.2022   //   963 Переглядів

Департаменту розвитку інфраструктури міста (ДРІМ) за результатами тендеру має намір укласти угоду з ФОП Маслов Іван Віталійович щодо закупівлі 85 металевих контейнерних  систем для розміщення контейнерів для збору твердих побутових відходів загальною вартістю 2,99 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Контейнерна система – це залізо-бетонний бак для збору сміття певної конструкції. ДРІМ замінює застарілі відкриті сміттєві баки, на більш естетичні закриті.

Єдиним конкурентом переможця на торгах було ТОВ «Східна ремонтно-будівельна компанія». Переможна пропозиція нижча очікуваною вартості на 2%. В підсумку, ФОП Маслов запропонував за виготовлення та установку однієї контейнерної системи 35 тис.117 грн.

Контейнерні системи ДРІМ закуповував і раніше.

В 2018 році у ТОВ “Східна ремонтно-будівельна компанія” за ціною 23 тис. 400 грн. за одиницю. В 2019 році системи купували у ТОВ “Ремспецбуд КР” за 28 тис. 537 грн. У 2020 році у баки для сміття заказали у ТОВ “Висотбудекстра” за ціною 28 тис. 650 грн. В 2021 році торги не відбулися через відсутність пропозицій.

Таким чином, з 2018 року контейнерні системи подорожчали на 67%.

Контейнерні системи в Кривому Розі

26-річний хлопець став підприємцем 7 років назад. Маслов вже отримав з бюджету криворізької громади підрядів на 8,8 млн грн. Це були ремонти контейнерних майданчиків в усіх районах міста. Конкурентів в цих закупівлях у Маслова взагалі не було. Замовник ДРІМ просто віддавав йому підряди, а в системі Прозоро лише публікував звіти про угоди. Всього в системі 47 таких спрощених угод з одним виконавцем.

Тепер Маслов буде встановлювати до 1 листопада 2022 року на відремонтованих криворізьких майданчиках ще й металеві контейнерні системи. Іван Маслов є рідним племінником Андрія Богатирьова, депутата Дніпропетровської обласної ради. Богатирьов починав політичну кар’єру в партії Регіонів, потім вступив до лав партії «Опозиційний блок». Тепер доєднався до партії Блок Вілкула «Українська перспектива». За відсутнього Богатирьова «кнопкодавив» його колега-опоблоківець Віктор Артюх. Сам Богатирьов в 2017 році потрапив в реєстр корупціонерів через неповідомлення про наявність реального конфлікту інтересів та отримав за це штраф. В 2014-2019 році Богатирьов на громадських 

засадах був помічником народного депутата від партії «Опозиційний блок» К.Павлова.

Юлія Карч

Залиште відповідь