У сільраді на Полтавщині запланували “велике переміщення” 1200 тонн сміття у невідомому напрямку
22.08.2022   //   115 Переглядів

2 серпня Халтуринське госпрозрахункове сільське комунальне підприємство завершило спрощені закупівлі послуг із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території ставу та на одній з вулиць у селі Мартинівка Полтавського району.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Згідно з кошторисною документацією, передбачається вивезення 1200 тонн сміття на відстань до 4 кілометрів та грейдерування території.

У результаті свою пропозицію на обох торгах подав лише один учасник, який і став переможцем. Договір було підписано з  “ЦЕНТР-БУД-УКРАЇНА”.

Він  запропонував ціну у 415 595 гривень та 5 копійок за послуги з ліквідації звалища біля ставу. Це лише на 11 гривень 95 копійок менше очікуваної вартості закупівлі. За ліквідацію звалища по вулиці Б.Хмельницького запропоновано 414 116 гривень.

За тендерною пропозицією, у власності підрядника перебувають два вантажні автомобілі: КАМАЗ та Газель. Крім того, в документації переможця міститься і акт попереднього огляду локації за підписом замовника. Документ по своїй суті не відповідає вимогам закупівельного законодавства і суперечить принципам анонімності учасників до моменту аукціону, оскільки передбачає обов’язковий персональний контакт замовника та потенційного учасника. 

Згідно з ПКД, за навантаження та перевезення 600 тонн сміття комунальники заплатять підряднику майже 350 тисяч гривень. Ще у 15 тисяч обійдеться грейдерування майданчику. Куди саме буде вивозитися сміття – невідомо. 

Тендерною документацією передбачено вивезення  сміття на сміттєвий полігон або ж сміттєпереробний завод. Проте у складі тендерної пропозиції переможцем надано договір на послуги з вивезення твердих побутових та інших відходів з підприємством ПП “КБМП “Райагробуд-плюс”, у якому не зазначена локація захоронення або утилізації сміття.

Підприємство  “ЦЕНТР-БУД-УКРАЇНА” зареєстроване у місті Карлівка Полтавської області та належить Владиславу Єгоріхіну. В активі підприємства 119 угод з різними замовниками на території Полтавської області, загальною вартістю 17,5 млн гривень. 

Залиште відповідь