У  Полтаві до кінця року заплатять 300 тисяч за охорону пляжу охоронцям з “підмоченою” репутацією
22.08.2022   //   68 Переглядів

 Комунальна організація “Рятувально-водолазна служба Полтавської міської ради” 29 липня уклала договір на охорону місцевого пляжу.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Договір укладено за результатом проведеної спрощеної закупівлі, участь у якій взяло троє учасників. Найдешевшу пропозицію запропонувало місцеве підприємство “Кольчуга-КІДІС”, з яким і було укладено угоду вартістю 297 тисяч гривень. Це на 30% нижче очікуваної вартості. Тобто трохи менше 60 тисяч гривень за місяць охорони.

Згідно з текстом договору та оголошенням про закупівлю, працівники “Кольчуга-КІДІС” мають здійснювати охорону території “Міської зони відпочинку 3” цілодобово. Також вони нестимуть повну матеріальну відповідальність, у разі пошкодження ввіреного їм майна. 

На цій території розташований місцевий пляж. У 2018 році у його реконструкцію вклали майже 8 млн гривень коштів місцевого бюджету. 

У минулому році інше підприємство охороняло відповідний об’єкт. Тоді за свої послуги у період з 1 березня 2021 по 28 лютого 2022 підприємство “Явір-2000” отримало 630 тисяч гривень (у середньому 52 тисячі 500 гривень на місяць).  

Підприємство “Кольчуга-Кідіс” належить полтавчанину Івану Книшу та має 54 угоди з різними замовниками на суму близько 12 млн гривень. 

Як повідомляють місцеві ЗМІ, влітку 2021 року працівник з шевроном цієї фірми фігурував у скандалі, коли стріляв із пневматичної зброї по перехожих.

Залиште відповідь