Полтавська облрада покаже свою роботу по телевізору на 1,4 мільйона
22.08.2022   //   124 Переглядів

8 серпня Полтавська обласна рада завершила закупівлю інформаційних послуг з висвітлення діяльності депутатів обласної ради, і, як зазначено у оголошеннях, “кращих практик територіальних громад області”.

 Всього було укладено дві угоди. Перша – передбачає виготовлення 34 програм, хронометражем не менше 30 хвилин. Програми мають транслюватися у проміжку з 14-00 до 21-00 з двома повторами. Загальна вартість договору склала трохи менше 700 тисяч гривень, або ж 20 560 гривень за ефір. Виготовлятиме та транслюватиме програми місцева телерадіокомпанія “Інформаційно-рекламне телебачення-Полтава”.  

Друга угода, укладена також з цим же телеканалом, передбачає створення 2330 хвилин інформаційного контенту про діяльність Полтавської обласної ради. Її вартість також трохи менше 700 тисяч гривень. 

“ІРТ-Полтава” є власником місцевого телеканалу “Місто+”. Директором підприємства є Ігор Кужик, що на місцевих виборах 2020 року балотувався до обласної ради за списками ВО “Батьківщина”, але обраний не був. 

Місцеві ЗМІ називають реальним бенефіціаром “Міста+” депутата Полтавської обласної ради від партії ВО “Батьківщина” та очільника цієї політсили на Полтавщині Сергія Бєлашова. Офіційним же власником каналу є Віталій Сучков. 

Залиште відповідь