Поліцейського засудили на два роки за хабар для судді, хоча він казав, що просто хотів заволодіти коштами
22.08.2022   //   119 Переглядів

16 серпня Комінтернівський районний суд Одеської області виніс вирок у справі поліцейського, який за хабар взявся вплинути на рішення судді одного з місцевих судів.

Як встановило слідство, оперуповноважений сектору кримінальної поліції Лиманського відділу ГУНП в Одеській області влітку 2020 року отримав 1,5 тисячі доларів від родича фігуранта одного з кримінальних розслідувань. Правоохоронець за ці кошти пообіцяв обрати для фігуранта запобіжний захід, не пов’язаний із позбавленням волі. Для цього він планував вплинути на суддю, що мав винести відповідну ухвалу.

Кошти правоохоронець отримав двома траншами. 

У суді свою провину він не визнав. Натомість пояснив, що справді взяв 1,5 тисячі доларів, але намірів і змоги впливати на суддю і його рішення він не мав. Свої дії мотивував тим, що бажав заволодіти коштами раніше затриманого ним фігуранта кримінального провадження і вважає свої дії шахрайством.

Вивчивши матеріали справи і надані докази, суд не знайшов підстав для перекваліфікації статті обвинувачення і виніс вирок у вигляді двох років реального позбавлення волі за статтею 369-2 (зловживання впливом). Вирок може бути оскаржений у апеляційній інстанції і до того моменту не набув законної сили. 

 

Залиште відповідь