Кременчуцькі транспортники віддають “улюбленим” електрикам ще 300 тисяч
21.08.2022   //   111 Переглядів

9 серпня  Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана опублікувало у системі “Прозорро” інформацію про укладання чергового договору-підряду з малим приватним підприємством “Релаксація”.

Предметом договору є виконання додаткових робіт з ремонту оглядової канави № 4 профілакторію тролейбусів. Вартість угоди – 331 тисяча гривень. Публікація не містить тексту самого договору та кошторису робіт.

Мале приватне підприємство “Релаксація” зареєстроване у Кременчузі і належить місцевому підприємцю Григорію Олефіру. 

Згідно з інформацією на сайті підприємства, воно надає широкий спектр послуг з виконання різних електромонтажних робіт. Серед клієнтів компанії – зазначаються Крюківський вагонобудівний завод, комерційні банки, Укртатнафта. Водночас даних про співпрацю з тролейбусниками Кременчуга немає.  

На сьогодні в системі “Прозорро” міститься інформація про укладання між  “Релаксацією” та «Кременчуцьким тролейбусним управлінням” 86 договорів на виконання різних підрядних робіт та послуг, загальною вартістю понад 20 млн гривень. 

Це найбільша кількість угод укладених з одним підрядником зі сторони комунальників і понад 10% всіх їхніх угод, інформація про які міститься у системі “Прозорро”. Більшість договорів укладено без проведення конкурентних закупівель.  

Залиште відповідь