Окупанти призначили колишнього мера Куп’янська на “посаду” голови Петропавлівської тергромади
14.08.2022   //   87 Переглядів

Офіс генерального прокурора заочно повідомив про підозру в колабораційній діяльності колишнього мера Куп’янська Володимира Володимировича Демченка.

Про це пише ХАЦ з посиланням на повідомлення на сайті Офісу генерального прокурора.

Прокуратура запевняє, що Демченко погодився добровільно на співпрацю з російськими окупантами та очолив Петропавлівську об’єднану територіальну громаду в так званій “системі влади тимчасової цивільної адміністрації Харківської області”, яку створив ворог на захоплених територіях регіону.

За даними слідчих, наприкінці травня 2022 року Демченко, перебуваючи в будівлі Петропавлівської ОТГ, добровільно надав згоду представникам окупаційної адміністрації росії на зайняття посади “голови” Петропавлівської об’єднаної територіальної громади Куп’янського району. Він залишається на посаді до сьогодні.

До повномасштабного російського вторгнення в Україну, Демченко займав посаду заступника сільського голови Петропавлівської ОТГ. Головою Петропавлівської ОТГ є Ольга Козирєва.

Демченко з 2010 по 2015 роки займав посаду Куп’янського міського голови. В 2015 році намагався переобратися на цю посаду, але набрав лише 9,44%, а в 2020 році, намагаючись знову стати мером Куп’янська, Демченко набрав ще менше – 4,35%.

Демченко раніше був членом Партії регіонів. В 2015 та 2020 роках балотувався, як самовисуванець.

55-річний Демченко народився у Куп’янську. З вересня 1992 року почав працювати у Куп’янському міськвиконкомі у відділі архітектури та землеустрою на посаді старшого інженера з охорони та використання земельних ресурсів. В квітні 1997 року Демченка було призначено на посаду начальника Куп’янського відділу земельних ресурсів. Цей відділ декілька разів реорганізовували. До обрання в 2010 році Куп’янським міським головою, очолював відділ Держкомзему у м. Куп’янську.

Вчора ХАЦ повідомляв, про те, що в окупованому Куп’янському районі староста п’яти сіл в Курилівській ОТГ працює на ворога.

Нагадаємо, що діючий Куп’янський міський голова Геннадій Мацегора вже підозрюється у державній зраді за співробітництво з окупантами. А на початку липня стало відомо, що окупанти Мацегору “затримали” та “відсторонили” від посади. Також заступник Мацегори, Андрій Козуб почав активно працювати на росіян.

Залиште відповідь