Київські чиновники за 18 мільйонів замовили франківській компанії путівки в дитячі оздоровчі заклади по 18 тисяч
31.07.2022   //   101 Переглядів

Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міськради (КМДА) 9 травня замовив приватному обласному АТ по туризму та екскурсіях «Івано-Франківськтурист» путівки на оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку у гірському регіоні за 17,85 млн грн. 

Про це повідомляється в системі «Прозорро». 

В угоді зазначається, що йдеться про 1000 путівок, кожна з яких коштуватиме 17,85 тис грн. (ціна за 1 особу за 1 день (ліжко-день) – 850 грн.). Водночас, в договорі не вказується, які саме вибрані дитячі оздоровчі заклади. 

Закупівля проведена без використання електронної системи (Українська Визвольна Війна). Фірма була єдиним учасником. 

Власником 99,9% ПАТ «Івано-Франківськтурист» є ПАТ «Укрпрофтур», засновниками якого є Федерація  професійних спілок України і Фонд соціального страхування України. Керівником «Івано-Франківськтуриста» є Іван Парипа.

У 2015 році Парипа балотувався до Івано-Франківської міськради по списку партії «Наш край», однак обраний не був.

Його дружина Світлана Парипа працює заступником головного бухгалтера КП Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна.

До складу ПАТ «Івано-Франківськтурист» входять туристський готель «Прикарпаття» у м. Івано-Франківську та два лікувально-оздоровчі комплекси, які у літній період функціонують як дитячі заклади санаторного типу – «Верховина» (300 місць) у с. Верховина та «Карпатські зорі» (150 місць) у м. Косів.

Залиште відповідь