«Київтеплоенерго» на 6 мільйонів замовило молоко фірмі, яку підозрювали в розкраданні коштів
23.07.2022   //   77 Переглядів

Комунальне підприємство виконавчого органу Київради (КМДА) «Київтеплоенерго» 20 липня замовило ТОВ «Проект Інвест ХХІ» ультрапастеризоване молоко за 6,05 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Підрядник поставить 185 282 кг (приблизно стільки ж в літрах) по 32,64 грн.

На торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Одеська продуктова компанія», яке запропонувало вищу суму. – 6,08 млн грн.

В аукціоні також хотів взяти участь відомий виробник молочної продукції «Молочна компанія «Галичина». Але його відхилили, оскільки не було «надано Сертифікат на систему управління якістю відповідно до ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT), виданий органом із сертифікації акредитованим Національним агентством з акредитації України, який вимагався Додатком 4 до тендерної документації».

Постачальник продуктів «Проект-Інвест ХХІ» зайняв п’яте місце у Топ-10 підрядників Одеської мерії у 2017-2020 роках. Його засновницею є Наталія Фомина, котра також є співвласницею будівельної компанії ТОВ «Ді Ес Джі Девелопмент Енд Інвестментс».

За даними місцевих ЗМІ, ця фірма входить до групи «ГЕРЦ» Констятина Ткача, який користується підтримкою з боку мера Одеси Геннадія Труханова.

Нагадаємо, поліція підозрює посадовців нинішнього замовника Департаменту освіти та науки Одеської міськради розкраданні коштів через завищення очікуваної вартості на тендерах та створення умов для перемоги в них зокрема фірми «Проект-Інвест ХХІ».

 

Залиште відповідь