Полтавським газовикам покосять траву за 20 млн гривень
21.07.2022   //   144 Переглядів

15 липня філія найбільшої газодобувної компанії “Укргазвидобування” “Полтавагазвидобування” опублікувала в системі “Прозорро” три договори на закупівлю послуг з косіння трави.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Газовики уклали угоди, вартістю 8,4 млн гривень, 7,4 млн гривень та 6,3 млн гривень. Таким чином загальна вартість послуг перевищує 20 млн гривень. Угоди укладені з різними підприємства без проведення конкурентних закупівель. Дата підписання опублікованих у липні угод – 15 червня. На той момент діяла постанова Уряду, яка дозволяла замовниками не здійснювати конкурентних закупівель через агресію росіян і запровадження у державі воєнного стану. 

Найбільш коштовний договір вартістю 8,4 млн гривень укладено із полтавським товариством “Будвілд”. Згідно з договором, підрядник має здійснювати покіс трави на території Машківського і Солохівського цехів видобутку. Загальна площа одного покосу – 175 гектарів. Договором передбачається здійснення трьох покосів. Таким чином вартість покосу ста квадратних метрів території становить трохи менше 160 гривень з ПДВ. Компанія “Будвілд”, зареєстрована наприкінці 2021 року, і для неї це перший договір із замовниками із системи “Прозорро”. Вона належить уродженцю Чернігівщини Вадиму Москалюку.

Інший підряд, вартість 7,4 млн гривень, отримало товариство із села Пшенички Івано-Франківської області “ПРОДМАШБУДСЕРВІС”. Для них – це вже 11-й договір на надання схожих послуг, найкоштовніші з яких укладені із різними філіалами “Укргазвидобування”. Зокрема, у 2020 році вартість покосу 100 квадратних метрів трави для “Львівгазвидобування” складала 85 гривень, договір укладався за результатом конкурентної процедури. У 2022 році вартість послуг разом з ПДВ для “Полтавагазвидобування” – 160 гривень за сто квадратів. 

Це підприємство належить Василю Гуцуляку.  У 2018 році під час участі у конкурентній закупівлі “Львівгазвидобування” Гуцуляк повідомляв про те, що його компанія володіє 3 газонокосарками, 2 мотокосами та 3 кущорізами.

Третій підрядник, що отримав право на покіс найменшої кількості трави – підприємство “Клініг-Про”, що за ті самі 160 гривень за сто квадратних метрів здійснить для газовиків три покоси 133 гектарів на території Гадяцького цеху з видобутку та складських і адміністративних комплексів. Підприємство зареєстроване у Львові і належить Сергію Козолупу, група компаній якого, що діє під однойменним брендом, є одним із лідерів ринку клінінгових послуг в Україні. 

Залиште відповідь