Лаборантка, що обіцяла сертифікати невакцинованим заробітчанам, заплатить штраф
17.07.2022   //   61 Переглядів

14 липня Шевченківський районний суд міста Чернівці виніс вирок  рентгенлаборанту обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги» у справі отримання нею неправомірної вигоди.

Згідно з матеріалами справи, жінка у кінці 2021-го та на початку 2022-го за грошову винагороду взялася допомагати знайомому оформлювати сертифікати про вакцинацію проти СOVID-19 особам, які насправді не були вакциновані. 

Підсудна у розмовах із заявником обіцяла внести інформацію про вакцинацію осіб, використовуючи для цього свої професійні знайомства. Свої послуги вона оцінила у 150 євро за одну особу. У результаті до моменту затримання вона встигла отримати грошові кошти в еквіваленті 450 євро за “псевдо-вакцинацію” трьох осіб, які планували виїхати за кордон на заробітки. 

Дії жінки були визначені як злочин, передбачений статтею 369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом).

Свою провину підсудна визнала повністю та пішла на угоду зі стороною обвинувачення. 

Суд призначив їй покарання у вигляді штрафу сумою у 34 тисячі гривень.

Залиште відповідь