Черкаські комунальники за невідомими цінами купили асфальту на 2 млн гривень і купують ще на 14 млн
13.07.2022   //   66 Переглядів

Комунальне підприємство “ЧЕЛУАШ” оголосило закупівлю трьох тисяч тонн асфальту, а також бітуму та емульсії очікуваною вартістю 14 млн гривень.

Інформація про це міститься у системі “Прозорро”, пишуть “18 000”.

Закупівля здійснюється за спрощеною процедурою без застосування вимог Закону “Про публічні закупівлі”, що тимчасово дозволено постановою Кабінету Міністрів. Аукціон має відбутися 14 липня.

Зважаючи на вартість закупівлі, середня очікувана ціна асфальтної суміші може складати близько 4,5 тисяч гривень за тонну, що майже на 50% більше, аніж сплатили минулоріч за таку ж суміш.

Постачальниками асфальту для КП “ЧЕЛУАШ” традиційно виступають місцеві виробники ПП “Дорстрой”, а також ТОВ “ЦЕНТРДОРРЕСУРС”. У березні комунальники намагалися придбати вдвічі більше асфальту на суму 24 млн гривень, втім ту закупівлю було скасовано.

Згідно з інформацією з порталу Spending.gov.ua, у квітні 2022 року комунальники уклали з ПП “Дорстрой” угоду на постачання асфальтної суміші без проведення торгів, що на той час було дозволено постановою Кабінету Міністрів України. Умови угоди та вартість асфальту невідомі, втім відповідно до неї вже було перераховано 10 липня майже 2 млн гривень.

Залиште відповідь