Чиновники Кривого Рогу закупили у фаворита літрові пляшки олії для продуктових наборів на 2,6 мільйона 
11.07.2022   //   791 Переглядів

Департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради 11 липня 2022 року прозвітував про травневу закупку 43 478 пляшок соняшникової олії в ТОВ “Агроном-КР” на суму 2,675 млн. грн. 

Про це повідомляється в системі Прозорро.

За документами вартість однієї літрової пляшки становить 61 гривню.

Закупівля проведена без тендеру за процедурою «Українська визвольна війна», яка на період воєнного стану дозволяє замовникам швидко закупити необхідне, лише оприлюднивши угоду.

Договір про постачання олії датований 25 травня. Олія призначалася для продуктових наборів малозабезпеченим верствам населення міста та для переселенців.  

Постачальник олії – ТОВ “Агроном-КР”. Компанія зареєстрована у Кривому Розі в липні 2018 року. Має 526 підписаних договорів на суму 134,22 млн. грн. Бенефіціаром ТОВ “Агроном-КР” є Вадим Момот. Директор компанії Марина Полат. За даними аналітичної системи YouControl, жінка також керує «Новопільським молокозаводом» та заснованим два місяці назад ТОВ “Стармілк-КР”.

ТОВ “Агроном-КР” один з лідерів постачання продуктів криворізьким навчальним закладам. У місті компанія відома поставками продуктів харчування за вдвічі завищеними розцінками. 

 

Залиште відповідь