“Світловодськпобут” в апеляції не зміг відбитись від 5 мільйонів боргу перед комунальним “Дніпро-Кіровоград”
10.07.2022   //   56 Переглядів

Центральний апеляційний господарський суд залишив без задоволення апеляційну скаргу ТОВ “Світловодськпобут” на рішення Господарського суду Кіровоградської області щодо стягнення з підприємства на користь ОКВП “Дніпро-Кіровоград” 4,78 млн грн боргу, 259,69 тис грн інфляційних втрат та 89,97 тис грн 3% річних. Відповідну постанову апеляція винесла 4 липня поточного року. 

В матеріалах справи вказано, що у лютому 2022 року господарський суд частково задовольнив позов ОКВП “Дніпро-Кіровоград” стягнувши з приватників загалом 5,05 мільйонів гривень. Відповідна заборгованість виникла ОКВП “Дніпро-Кіровоград” в період з жовтня 2020-го по червень 2021-го року. 

Тоді представниками “Світловодськпобут” було оформлено звіти про використання води. До вказаних документів працівниками ОКВП “Дніпро-Кіровоград” було внесено виправлення щодо показників по каналізації на двох котелнях і відповідно до оновлених даних направлено “Світловодськпобут” рахунки-фактури. У повному обсязі оплачені вони тоді так і не були. 

Приватники тоді апелювалювали до того, що “водоканал” неправильно обрахував обсяг стічних вод. А от “Дніпро-Кіровоград” аргументував свою позицію витримкою з договору де було зазначено –  “у разі відсутності приладів обліку стічних вод, об`єм стічних вод визначається за обсягом води з усіх джерел водопостачання і визнається рівним 100% кількості використаної води, визначеної за показниками лічильників води”. 

Що ж до апеляційної скарги то тут ТОВ “Світловодськпобут” спробував довести відсутність доказів надання ОКВП “Дніпро-Кіровоград” послуг з водовідведення технічної води на двох згаданих котельнях, оскільки забір води здійснювався з Кременчуцького водосховища. Однак і тут умови договору не лишили шансів приватникам, оскільки там було вказано – котельні мають каналізаційні випуски, які й обслуговує “Дніпро-Кіровоград”.

У підсумку Центральний апеляційний господарський суд дослідивши аргументи сторін виніс постанову – апеляційну скаргу ТОВ “Світловодськпобут” залишити без задоволення.

Власником ТОВ “Світловодськпобут” є кременчуцький підприємець Олександр Яременко. До середини 2019 року співзасновником товариства значилась Світловодська міська рада, яку останні два роки очолює ставленик “Слуги народа” Андрій Маліцький. 

Залиште відповідь