Черкаський поліцейський заплатить штраф за хабар
10.07.2022   //   83 Переглядів

8 липня Соснівський районний суд виніс вирок у справі поліцейського, що восени 2019 року вимагав та отримав хабар за неперешкоджання у отриманні дозвільних документів на встановлення двох тимчасових споруд у місті Сміла.

Як встановило слідство, інспектор відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Черкаській області вимагав від місцевого підприємця 4 тисячі гривень за отримання дозвільних документів на встановлення двох торговельних кіосків. Згідно з посадовими інструкціями, поліцейський забезпечував взаємодію з ЦНАП з питань видачі документів дозвільного характеру.

Хабар правоохоронець отримав з рук підприємця наприкінці жовтня, після чого був затриманий. Свою провину поліцейський визнав повністю та щиро розкаявся. 

Суд врахував цю обставину і каяття підсудного та не побачив у його діяннях обтяжуючих обставин. У результаті чоловік отримав вирок у вигляді штрафу розміром 25,5 тисяч гривень та позбавлення права обіймати посади, що передбачають розпорядчі та адміністративно-господарські функцій протягом двох років. 

 

Залиште відповідь