Черкаські лісівники купили квадроциклів на мільйон
02.07.2022   //   138 Переглядів

1 липня Звенигородське лісове господарство опублікувало в системі “Прозорро” інформацію про укладання договору на купівлю трьох квадроциклів. Вартість закупівлі – 1 млн 48 тисяч гривень. Товар має бути поставлений лісникам до кінця року.

Квадроцикли CFORCE 625 Touring EPS виробляються у Китаї корпорацією Zhejiang CFMOTO Power Co. Вони мають потужність у 41 кінську силу та можуть розганятися до швидкості 90 кілометрів на годину. Це перша інформація про закупівлю квадроциклів звенигородськими лісниками.  Гарантія на них – 1 рік.

Продавець – дніпропетровське підприємство ТОВ “СФ МОТОРЗ ДНЕПР”, що належить Руслану Шапірову. Компанія – офіційний дилер бренду СFMOTO в Україні. 

Лісові господарства попри те, що належать Державному агентству лісових ресурсів України, не визнають себе замовниками у розумінні Закону “Про публічні закупівлі”. 

Відповідно лісівники здійснюють власну господарську діяльність без дотримання вимог закупівельного законодавства та не проводять конкурентних процедур закупівель незалежно від вартості предмету закупівлі. Час від час вони публікують інформацію про укладені договори, що, за їх задумом, демонструє відкритість та прозорість їхньої роботи. 

За 2020-й рік ДП “Звенигородське лісове господарство” отримало офіційно доходу у 110 млн гривень, у той же час чистий прибуток склав лише 4 млн гривень. 

Залиште відповідь