У Житомирі за час війни змогли провести третину від запланованих аукціонів на оренду приміщень комунальної власності
01.07.2022   //   164 Переглядів

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України КП «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради та КП «Агенція з питань регіонального розвитку» Житомирської обласної ради уклали вісім договорів на оренди приміщень, аукціони були проведені після 23 лютого. Також опубліковано ще три наміри укласти договори з підприємцями та фірмою про оренду приміщень.

Про це пише Житомир.info.

Ще 16 аукціонів не відбулися: частково через початок війни в Україні, частково через дискваліфікацію учасників. Однак попит на оренду приміщень залишається.

Дана інформація проаналізована в електронній торговій системі ProZorro.Продажі.

З 24 лютого по 9 червня КП «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради уклало три договори про продовження оренди та один договір про передачу в оренду нежитлових приміщень. Також опублікувало один намір укласти договір з фірмою.

24 березня КП Житомирської міської ради уклало договір з ФОП Герасимчук Дар’я Василівна на оренду нежитлового приміщення на 5 років, яке розташоване на першому поверсі житлового будинку по вулиці Київська, 76. Площа приміщення становить 11,2 кв.м. За оренду підприємниця буде платити 500 грн у місяць.

Аукціон провели 4 березня, стартова орендна плата становила 30 грн 4 коп.

Дар’я Герасимчук зареєстрована як ФОП з 2008 року у Житомирі, спеціалізується підприємниця на роздрібній торгівлі з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами.

1 квітня КП «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради уклало договір з ТОВ «Фармвіта» про продовження договору оренди на 5 років нежитлових приміщень, розташованих на першому поверсі 6-поверхової будівлі поліклініки, що за адресою вулиця Лесі Українки, 16. Площа приміщень становить 25,64 кв.м. Оренда обійдеться фірмі у 12 тис. 100 грн у місяць.

Орендодавець провів аукціон 16 березня, стартова орендна плата становила 11 тис. 365 грн 22 коп.

ТОВ «Фармвіта» засноване у 1999 році у Житомирі. Спеціалізується фірма на роздрібній торгівлі фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах, статутний капітал – 7,4 тис. грн. Бенефіціарним власником фірми є Валерій Нестеровський.


27 квітня КП уклало договір з ФОП Марчук Володимир Васильович про продовження договору оренди нежитлового приміщення на 5 років площею 5 кв.м, що розташоване за адресою площа Польова, 2. Об’єкт оренди розташований на першому поверсі 4-поверхової будівлі поліклініки. За оренду підприємець буде платити 280 грн у місяць.

Аукціон провели 24 лютого, а його стартова орендна плата становила 274 грн 28 коп.

Володимир Марчук зареєстрований як ФОП з 1999 році у Житомирі, спеціалізується підприємець на ремонті і технічному обслуговуванню машин і устаткування промислового призначення.

1 червня комунальне підприємство уклало договір з ПП «ВЖРЕП №4» на продовження договору оренди на 1 рік комплексу нежитлових приміщень, що розташовані по вулиці Северина Наливайка, 7а. Площа приміщень становить 623.6 кв.м. За оренду фірма буде платити 23 тис. 140 грн у місяць.

Аукціон провели 15 березня, стартова орендна плата на місяць становила 22 тис. 905 грн.

ПП «ВЖРЕП №4» заснований у 2009 році у Житомирі. Спеціалізується фірма на комплексному обслуговуванні об’єктів, статутний капітал – 21 тис. грн. Власником фірми є Володимир Тичина – ексдепутат Житомирської міської ради (Опозиційний блок), який на виборах 2020 був обраний депутатом Житомирської районної ради від ОПЗЖ.

10 квітня було опубліковано намір укласти договір з ТОВ «Торговий Дім «Украгропродукт» на продовження оренди на 5 років приміщень площею 61.7 кв.м. Приміщення розташовані на першому поверсі житлового п’ятиповерхового будинку, що за адресою вулиця Селецька, 21. Фірма буде платити за оренду 6 тис. 693 грн у місяць .

Орендодавець провів аукціон 10 березня, стартова ціна на місяць становила 6 тис. 625 грн 14 коп.

ТОВ «Торговий дім «Украгропродукт» засноване у 2010 році у Житомирі. Спеціалізується фірма на роздрібній торгівлі алкогольними та іншими напоям, статутний капітал – 1 тис. грн. Власником фірми є Андрій Ігнатюк.

КП «Агенція з питань регіонального розвитку» Житомирської обласної ради з 24 лютого по 9 червня уклало чотири договори на передачу в оренду нерухомого майна та опублікувало два наміри укласти договори.

25 травня КП уклало договір з ФОП Сароян Армен Азатович на передачу в оренду на 5 років нежитлового приміщення загальною площею 149,60 кв.м, що знаходиться в будівлі по вул. Велика Бердичівська, 80. За оренду в місяць підприємець буде платити 1 тис. 351 грн.

Аукціон був проведений 25 лютого, а його стартова орендна плата на місяць становила 1 тис. 240 грн 5 коп.

Армен Сароян зареєстрований як ФОП з 2020 року у Житомирі, основний вид діяльності підприємця – будівництво доріг і автострад. Армен Сароян є власником виробничо-комерційної фірми «Урарту».

19 квітня КП «Агенція з питань регіонального розвитку» уклало договір з АТ «Укртелеком» на передачу в оренду на 5 років приміщення площею 64,10 в будівлі за адресою проїзд Академіка Тутковського, 10. Оренда в місяць обійдеться в 215 грн 40 коп.

Аукціон був проведений 25 березня, а його стартова орендна плата на місяць становила 215 грн 40 коп.

20 травня комунальне підприємство уклало договір з АТ «АТ “Укрпошта” в особі Житомирської дирекції АТ “Укрпошта”» про передачу в оренду на 5 років приміщення площею 46,30 кв.м, що знаходиться на вул. Чуднівська, 105. Оренда в місяць коштує 200 грн.

Аукціон провели 26 квітня, а його стартова орендна плата на місяць становила 66 грн 38 коп.

25 травня «Агенція з питань регіонального розвитку» уклала договір з ФОП Сароян Армен Азатович про передачу в оренду на 5 років приміщення площею 37,9 кв.м, що розташоване на вул. Велика Бердичівська, 86 а. За оренду підприємець буде платити 2 тис. 400 грн у місяць.

Аукціон провели 26 квітня, його стартова орендна плата становила 187 грн 99 коп. Конкуренцію на аукціоні підприємцю склали Олег Пахалюк та Еліте Севастянова.

6 червня КП «Агенція з питань регіонального розвитку» опублікувала намір укласти договір з Лесею Бойко на передачу в оренду на 5 років нежитлового приміщення площею 16,2 кв.м, що знаходиться по вул Хлібна, 25. Оренда приміщення обійдеться підприємниці в 1 тис. 700 грн в місяць.

Аукціон провели 25 травня, а його стартова орендна плата на місяць становила 362 грн 10 коп.

18 березня КП «Агенція з питань регіонального розвитку» опублікувала намір укласти договір з ФОП Гречківська Ірина Ростиславівна на передачу в оренду на 5 років нежитлового приміщення площею 60,2 кв.м, яке знаходиться на першому поверсі будівлі по вул. Михайлівська, 15. За оренду підприємниця буде платити 20 тис. 900 грн у місяць.

Аукціон провели 16 березня, а його стартова орендна плата на місяць становила 14 тис. 504 грн 46 коп.

Ірина Гречківська зареєстрована як ФОП з 2003 року у Житомирі. Основним видом діяльності є діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування.

У коментарі Житомир.info 10 червня заступниця директора КП «Регулювання орендних відносин» Олена Архілюк розповіла, що відповідно до закону про оренду, аукціон може відбутися навіть за участі одного учасника – він автоматично стає переможцем.

«Є два види аукціонів по оренді: є аукціон, де приміщення було вільне і у якого немає орендаря, і є аукціон на продовження договору оренди, в якому має перевагу чинний орендар. І без різниці: чи в тому, чи в тому аукціоні по одному учаснику – вони автоматично стають переможцями. Якщо чинний орендар не прийняв участі, а хтось інший прийняв – то він і стає переможцем. Головне дотримуватися умов: подати усі документи, внески всі проплатити і т. д.», – пояснила Олена Архілюк.

За час війни КП «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради не змогло провести та відмінило 9 аукціонів, а КП «Агенція з питань регіонального розвитку» Житомирської обласної ради – 7 аукціонів.

«Є аукціони в яких відбулась дискваліфікація у зв’язку з тим, що переможець аукціону відмовився підписати договір оренди та написав лист, що він передумав, і аукціон визнається таким, що не відбувся. У нас було дуже багато аукціонів, оголошених в другій половині лютого. І до початку війни у нас було багато заплановано аукціонів, однак через початок війни багато аукціонів не відбулося», – повідомляє заступниця директора КП «Регулювання орендних відносин».

За словами Олени Архілюк, попит на оренду приміщень є.

«Люди запитують приміщення, просто у нас не завжди є такі приміщення, вільні для того, щоб там задовольнити якісь потреби: то площа не підходить – комусь велика, комусь мала, то місце розташування. З понеділка на два приміщення будемо пробувати оголошувати аукціони”, – зазначає заступниця директора КП «Регулювання орендних відносин».

Залиште відповідь