Депутат райради Кривого Рогу отримав від чиновників свого району підряд на покос трави влітку
21.06.2022   //   94 Переглядів

31 травня 2022 року Управління з питань благоустрою та житлової політики виконкому Центрально-Міської районної у місті ради підписало договір на надання послуг покосу трави на територіях загального користування з ТОВ «Авторемпобутбуд» за 193 тис грн.

Про це повідомляється в Прозорро.

Підприємство зобов’язане скосити траву на площі майже 2000 м2 до Дня Незалежності України.

Закупівля проведена без використання електронної системи  за процедурою «Українська Визвольна Війна» з одним учасником. Точні локації, на яких підрядник має косити траву, в угоді не вказані. Є лише загальний обсяг робіт – територія покосу загальною площею 192 921 м2. Покос трави має виконуватися за вказівками замовника.

ТОВ «Авторемпобутбуд» зареєстровано в лютому 1996 року. Власник компанії депутат районної ради Юрій Науменко. Сьогодні в активі депутатської фірми 81 підписаний договір на суму 6,29 млн. грн. Практично всі підряди – від чиновників його рідного Центрально-Міського району. Майже всі закупівлі пройшли без використання системи Прозорро.

Юрій Науменко в місцевій політиці з 2010 року. В його політичному минулому – партія Регіонів, партія «Опозиційний блок» та партія Опозиційна платформа – За життя».

Залиште відповідь