Дрогобицька міськрада за 8 мільйонів замовила ремонт вулиці у Стебнику фірмі, пов’язаній з екс-комунальником  
18.06.2022   //   87 Переглядів

Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради Львівської області 17 червня за результатами тендеру замовив ТОВ «Комунальник 1» капітальний ремонт дороги за 7,60 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».   

Йдеться про капремонт дороги на вул. Мекелити в м. Стебник Львівської області.

На торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Будівельна компанія «Наш простір», яка запропонували трохи вищу суму – 7,64 млн грн. Фірми не торгувалися під час аукціону. 

Власником ТОВ «Комунальник 1» є Андрій Іськів, керівник Іван Пак. Іськів раніше очолював ТОВ «Євроасфальт». Наразі власником і директором «Євроасфальту» вказано Івана Пака. 

«Євроасфальт» раніше належав Василеві Васьковичу. Він відомий як  колишній директор Стрийського міського комбінату комунальних підприємств. Сам Васькович, за даними його декларації, за сумісництвом працював механіком у «Комунальник 1».

Як повідомляли «Наші гроші. Львів», у січні 2019 року Василь Васькович був затриманий за підозрою в отриманні 680 тис грн. хабара.  За версією слідства, Васькович організував незаконну схему із заволодіння бюджетними коштами під час проведення тендерів, до якої були залучені підприємці з Полтавської області.

Ухвалою суду від 6 лютого 2019 р. Василя Васьковича відсторонили від посади начальника Стрийського міського комбінату комунальних підприємств. 

Залиште відповідь