Вулиці Івано-Франківська за 2,5 мільйона механічним пилососом прибирає багаторічний фаворит дорожників
10.06.2022   //   97 Переглядів

КП «Муніципальна дорожня компанія» Івано-Франківської міської ради 30 травня за переговорною процедурою замовило ТОВ «Автомагістраль-ІФ» послуги з механізованого прибирання доріг та тротуарів за ціною 0,23 грн за 1 погонний метр доріг та 0,17 грн за 1 кв м тротуарів на загальну суму 2,5 млн грн 

Про це йдеться у «Прозорро»

Згідно технічного завдання, усього виконавцю потрібно прибирати 4,4 млн погонних метрів доріг та 8,9 млн кв м тротуарів. 

Комунальники обгрунтували переговорну процедуру відміною двох попередніх відкритих торгів через відсутність достатньої кількості поданих тендерних пропозицій. 

Фірма із статутним капіталом 1 тис грн зареєстрована у місті Надвірна Івано-Франківської області. Власником і кінцевим бенефіціаром значиться Роман Федорняк. Загальна сума контрактів компанії за підсумками участі у державних тендерах – понад 462 млн грн. Це, переважно, надання послуг з ремонту, експлуатаційного утримання доріг, благоустрою та продажу будівельних сумішей громадам і комунальним підприємствам Івано-Франківської області.

З автотранспорту у власності компанії та її власника – лише позашляховик MERCEDES-BENZ GLE 250 2018 року випуску.  

ТОВ «Автомагістраль-ІФ» багаторічний фаворит комунального підприємства «Муніципальна дорожня компанія». Частка компанії у виграних завершених держзакупівлях КП – 9%. Це 49 тендерів із поточною сумою договорів понад 105 млн грн.  

У 2022 році ТОВ «Автомагістраль-ІФ» стало фігурантом справи у господарському суді щодо визнання незаконним та скасування протоколу про визнання переможцем спрощеної закупівлі, яку проводило КП «Полігон Екологія» і переможцем якої стало «Автомагістраль-ІФ». До суду подало ТОВ «Кондор Гравел», яке запропонувало найнижчу ціну, але пропозицію якого замовник скасував.

Залиште відповідь