Сумські рятувальники замовили пожежний автомобіль першої допомоги за 5 мільйонів
30.05.2022   //   63 Переглядів

1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області 27 травня замовив ТОВ «Компанія Тітал» пожежний автомобіль першої допомоги за 5,20 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Підрядник поставить пожежний автомобіль АПД-2 на базі шасі Peugeot Boxer. 4х2. Він матиме закриту кабіну салонного типу, яка буде об’єднана з кабіною шасі автомобіля і уявлятиме собою єдиний 4-х дверний каркас, відсіки для устаткування, насосний відсік, цистерну для води тощо.

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми, що і сталося в цій закупівлі.

ТОВ «Компанія Тітал» належить Павлу і Петру Брицьких, керівник Андрій Хлапук. Підприємство не раз було єдиним конкурентом ТОВ «Пожмашина» на тендерах та дотичне до МНС і ДСНС.

«Пожмашина» зареєстрована біля Прилук на створену в 2017 році британську «Гартек Груп Лтд». Директором і кінцевим бенефіціаром через є Олег Авер’янов.

Представником «ПК «Пожмашина» є Олег Борщ, який у 2015 році йшов у Чернігівську облраду від Радикальної партії Олега Ляшка.

Залиште відповідь