Франківські лісівники заплатять мільйон за послуги з лісозаготівлі компанії, що належить підприємцю-контрабандисту 
29.05.2022   //   133 Переглядів

Державне підприємство «Брошнівське лісове господарство» (Івано-Франківська область) 24 травня уклало договір з ТОВ «ОРЕСТ-О» щодо лісозаготівлі у кварталі № 8, виділі №7 Спаського лісництва на площі 18,3 га з ліквідним запасом деревини 1750 куб. м. за 1 млн грн. 

Про це йдеться у «Прозорро»

Ціна за заготівлю 1 куб. м. – 570 грн. Закупівлю послуги провели без використання електронної системи, обгрунтовуючи це «Українською Визвольною Війною». 

Бенефіціаром ТОВ значиться Орест Ковалевич. Загальна сума контрактів з держлісгоспами Франківщини, яким фірма надає послуги з лісозаготівлі та прокату вантажної автотехніки – 3,3 млн грн.

Підприємець Орест Ковалевич значиться також власником ПП «Оресто», що надає держлісгоспам Івано-Франківської області той самий спектр послуг. Сума контрактів на сьогодні становить 14,2 млн грн. 

Орест Ковалевич як директор ПП «Оресто» фігурує у ряді судових адмінпровадженнях через порушення законодавства про працю та податки, а також порушення митних правил і переміщення через державний кордон необлікованих пиломатеріалів. В усіх випадках суд визнав підприємця винним і призначив покарання у вигляді штрафів. 

 

 

Залиште відповідь