Фірма з орбіти Кубракова виграла у комунальників 8 мільйонів на прибирання вулиць Луцька 
10.05.2022   //   142 Переглядів

Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради 9 травня за результатами тендеру замовив ТОВ «Єврокомунсервіс» послуги з прибирання та підмітання вулиць на 7,71 млн грн. 

Про це повідомляється в системі «Прозорро». 

Послуги будуть надаватися таким чином: проїжджа частина –113986 м/п, тротуари – 235711 м2, газони – 649499 м2. 

На торгах єдиним конкурентом переможця було луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство «Луцькспецкомунтранс», яке запропонувало вищу суму – 7,83 млн грн. 

Держаудитслужба провела моніторинг і виявила порушення. Зокрема, замовник не оприлюднив обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат. Департамент міськради повідомив, що врахував зауваження і здійснив заходи щодо недопущення встановлених у висновку порушень. 

Наразі засновниками ТОВ «Єврокомунсервіс» вказано Руслана Крамаренка, ТОВ «Місто для людей» та АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Бравос», керівник Юлія Зернюк. 

У 2017-2018 рр. серед засновників фірми був теперішній міністр України інфраструктури Олександр Кубраков. Пізніше одним з власників підприємства був близький до Кубракова Руслан Ничік. Дружина Нічика Олена працювала у фірмах «Сага» та «Ріверсайд Девелопмент ЛТД» Андрія Вавриша.

Залиште відповідь