У Резніченка докинули 9 мільйонів на реконструкцію стадіону покровського ліцею
28.04.2022   //   82 Переглядів

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 26 квітня замовив ПП «Спецбудмонтаж-21» додаткові роботи з реконструкція стадіону КЗ освіти «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – Покровський ліцей», смт Покровське, Дніпропетровської області за 9,19 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро». 

Закупівлю провели за переговорною процедурою. В обґрунтуванні зазначається, що у 2021 році замовник уклав з ПП «Спецбудмонтаж-21» основний договір по реконструкції стадіону ліцею за 23,87 млн грн. (виконано 80% робіт від запланованого).

Водночас, «виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника, що передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера та/або здійснюється протягом 3 років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50% ціни основного договору про закупівлю».

Дніпровське ПП «Спецбудмонтаж-21» належить Миколі Станівому та Галини Тельновій, керує Олексій Тельнов. Фірма неодноразово розігрувала гроші департаменту капітального будівництва Дніпропетровської ОДА разом з ТОВ «СК «Стройінвест».

Залиште відповідь