На Кіровоградщині фірми одного власника розіграли закупівлю трактора
10.04.2022   //   79 Переглядів

Соколівська сільрада за результатом аукціону дев’ятого лютого уклала з ТОВ «Агроресурс» договір про купівлю трактора марки «Беларус 82-1».

Згідно з угодою, трактор білоруського виробництва мають поставити до 15 лютого. Оплату в сумі 544 тис. грн сільрада повинна перерахувати протягом десяти днів з моменту отримання товару. Гарантійний термін техніки – 12 місяців з дня поставки.

Соколівська сільрада визначила очікуваною вартістю закупівлі 545 тис. грн. На сайтах з продажу сільгосптехніки трактори такої моделі та комплектації продають за цінами у близько 560 тис. грн. 

На торги прийшло два підприємства – ТОВ «Агроресурс», яке запропонувало ціну 544 тис. грн і ТОВ «Агроресурс-А» з ціною 545 тис. грн. Відповідно виграла фірма з нижчою ціновою пропозицією.

За даними аналітичної системи Youcontrol, обидві фірми входять до групи компаній «Агроресурс», основними напрямками діяльності яких є поставка та продаж сільськогосподарської техніки іноземного та вітчизняного виробництва, запасних частин до неї, а також посівного матеріалу, засобів захисту рослин та мікродобрив.

Засновниками ТОВ «Агроресур» є Валерій Дударенко та Станіслав Мартинов. Останній також значиться засновником «ТОВ Агроресурс-А» та є директором обох фірм. Підприємства зареєстровані у Кропивницькому по вулиці Перша Виставкова, 29М.

Згідно зі ст. 17 ЗУ «Про публічні закупівлі», замовник повинен відхилити тендерну пропозицію учасника, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі.

Залиште відповідь