Податківець з Рівного відбувся штрафом у справі про зловживання впливом
02.04.2022   //   120 Переглядів

Рівненський міський суд затвердив угоду про визнання винуватості у зловживанні впливом посадовцю Головного управління Держподаткової служби Рівненської області та призначив штраф у 42,5 тис. грн. Також його позбавлено права обіймати посади в органах державної влади строком на один рік.

Про це йдеться в ухвалі суду від 1 квітня 2022 року.

Згідно з матеріалами справи, заступник начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Рівненській області з метою особистого незаконного збагачення одержав від фізичної особи підприємця двадцять п`ять тисяч гривень за здійснення впливу на керівника управління. За ці кошти податківці мали не проводити перевірку діяльності згаданого ФОПа.

19 березня колишній податківець уклав з прокурорами угоду про визнання винуватості у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.369-2 КК  (зловживання впливом). 1 квітня суд визнав колишнього податківця винним та затвердив угоду та призначив покарання у вигляді двох тисяч п`ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 42 500 гривень, з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на один рік.

Ухвалюючи таке рішення суд взяв до уваги щире каяття, активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення, а також добровільне перерахування експосадовцем 50 000  гривень на спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України.

При цьому з обвинуваченого стягнули 7,5 тис. грн витрат за проведення судової технічної експертизи документів та повернули 198,4 тис. грн застави, яка не була повернена у дохід держави через сплив дії строку запобіжного заходу. 

Залиште відповідь