«Іршанський ГЗК» замовив не чужій фірмі транспортні послуги на 20 мільйонів 
30.03.2022   //   116 Переглядів

Філія «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» (Житомирська область) 29 березня замовила ТОВ «Юнайтед глобал лоджистік» послуги з обробки вантажів за 19,09 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».   

Йдеться про послуги щодо транспортного обробляння вантажів у ДП «Одеський морський торговельний порт», термінал: Бруклін-Київ, з доставкою залізничними вагонами до ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт» (22 130 тон).

Закупівля проведена без використання електронної системи. «Юнайтед глобал лоджистік» був єдиним учасником.

Створена в серпні 2018 року одеська «Юнайтед Глобал Лоджистік» належить директору Олександру Кулику з Одеси, Оксані Яременко з Вільногірська і Тетяні Черезовій з Києва.

Яременко свого часу очолювала відділ матеріально-технічного забезпечення «ОГХК».

Черезова заснувала адвокатське об’єднання «Енерджилекс» з Мариною Дзюбою, котра раніше очолювала юридичну службу ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат».

Кулик володіє чорноморським ТОВ «Смак Груп», яким керує Олена Потапова. Також він володів одеським ТОВ «Арена Марин», котре в 2015-2018 роках отримало транспортних підрядів тільки «ОГХК» на 300,19 млн грн. 

Залиште відповідь